Strauss Gala na Dzień Kobiet

Koncert Strauss Gala odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Przeniesiemy się do świata operetki i musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków.
image

Usłyszymy najpiękniejsze melodie Johanna Straussa, Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: Usta milczą, dusza śpiewa, Co się dzieje, oszaleję, W rytm walczyka, Myszko, to była piękna noc, wspaniałe arie: Aria ze śmiechem, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: Brunetki, blondynki oraz duety musicalowe.

 

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów: Nairy Ayvazyan (sopran) i Kamila Rocha Karolczuka (tenor), ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego, a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

 

Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych operetek oraz musicali, takich jak: Zemsta nietoperza, Księżniczka czardasza, Wesoła wdówka, Baron cygański, Wiedeńska krew, My Fair Lady czy, Upiór w operze

 

Śpiewakom towarzyszy Kameralny Zespół Straussowski.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz