Występ Kabaretu Skeczów Męczących

Siemianowickie Centrum Kultury zaprasza na występ Kabaretu Skeczów Męczących.
image Kabaret Skeczów Męczących, fot. materiały prasowe organizatora

Po niezwykle udanym roku 2016 Kabaret Skeczów Męczących wraca „Pod prądem”. Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w telewizji skecze. To największa dotychczasowa produkcja kabaretu.

 

„Pod prądem” ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Wśród premierowych skeczy oraz uwielbianych hitów możecie być pewni, że pojawi się cała masa nieposkromionej improwizacji, niezaplanowanej zabawy z publicznością i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości.

 

Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis - kabaretowy przebój minionego roku - „Chrzciny” w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz