65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie w Sosnowcu

Eliminacje miejskie do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędą się w sobotę 14 marca 2020 roku o godz. 10.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11.
image

Wydział Kultury i Promocji Miasta Sosnowca oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Gustawa Daniłowskiego w Sosnowcu informują, że Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, wzorem lat ubiegłych, organizuje 65. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osób dorosłych. Konkurs organizowany jest przez Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie, pod patronatem i przy finansowym wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej oraz Prezydenta Miasta Sosnowca – Arkadiusza Chęcińskiego.

 

W trosce o zachowanie wysokiego poziomu imprezy, Wydział Kultury i Promocji Miasta oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu podjęli się organizacji eliminacji na szczeblu miejskim, które zostaną przeprowadzone w sobotę 14 marca 2020 roku o godz. 10.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11.

 

Karty zgłoszeń należy dokładnie i poprawnie wypełnić oraz złożyć do dnia 6 marca 2020 r. do godz. 15.00 w Zagłębiowskiej Mediatece, w Dziale Instruktażu i Promocji przy ulicy Kościelnej 11 (II piętro, pokój 2.11) lub przesłać na adres beata.szymczak@biblioteka.sosnowiec.pl (skan karty uczestnika z podpisem). Wszystkie karty i regulamin dostępne na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl

 

Ponadto uczestnicy eliminacji zobligowani są do wejścia na strony internetowe: www.biblioteka.sosnowiec.pl, www.instytutkorfantego.pl oraz www.scena.tkt.art.pl, w celu monitorowania wszelkich informacji, dotyczących przebiegu poszczególnych eliminacji oraz zapoznania się z ważnymi komunikatami, dotyczącymi terminów przesłuchań itp.

 

Informacji na temat eliminacji miejskich udziela Beata Szymczak – nr tel.: 32-266-43-76, 662 308 613, e-mail: beata.szymczak@biblioteka.sosnowiec.pl.

 

Laureaci eliminacji miejskich 65. OKR wezmą udział w eliminacjach regionalnych. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2020 roku w Teatrze Korez w Katowicach.

 

Organizatorzy zapewniają odpowiednie warunki techniczne do przesłuchań.

 

Eliminacje miejskie 65. OKR
14 marca 2020 r., godz. 10.00
Aula Zagłębiowskiej Mediateki
ul. Kościelna 11

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz