Ferie 2021: spotkanie online z Adamem Wajrakiem

To będą ferie inne niż zwykle – bez dalekich podróży, bez szaleństw na narciarskich stokach. Ale! Zimowa przerwa od nauki spędzona w domu, wcale nie musi być nudna. Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza 5 stycznia do udziału w spotkaniu online z Adamem Wajrakiem.
image

Dzięki internetowym łączom będzie można spotkać się i porozmawiać z jednymi z najpopularniejszych autorów literatury dla dzieci i młodzieży – Adamem Wajrakiem i Grzegorzem Kasdepke. Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza na dwa wyjątkowe spotkania online, które umilą dzieciom czas zimowych ferii. To jedyna taka okazja, by porozmawiać z pisarzami i zadać im kilka ciekawych i podchwytliwych pytań. W zorganizowanych za pośrednictwem serwisu YouTube rozmowach udział wziąć może każdy – bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania, za darmo.

 

Spotkania będą emitowane na żywo bibliotecznym kanale w serwisie YouTube. Dostęp będzie można też uzyskać poprzez kliknięcie aktywnego linku na stronie bądź na profilu FB biblioteki.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz