Randka w ciemno z książką

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza wszystkich miłośników książek do udziału w akcji „Randka w ciemno z książką” w dniach 8–13 lutego 2021.
image

Wypożyczalnia dla dorosłych Zagłębiowskiej Mediateki oraz wszystkie filie biblioteczne na terenie Sosnowca, zapraszają Czytelników mających ochotę na romantyczną przygodę z książką do udziału w akcji, w której nikt nie wie, czego się spodziewać... Komedii kryminalnej z romansem w tle? Biografii filmowej famme fatale – złodziejki męskich serc? Wzruszającej historii miłosnej z czasów II wojny światowej? A może gorrrącego thrillera erotycznego?  Poniżej  zasady zabawy:

 

1. Przyjdź do biblioteki w terminie 8-13 lutego 2021 i wybierz interesującą Cię paczkę-niespodziankę, znając tylko kilka szczegółów na temat jej zawartości (np. #Rzym,
#wakacje, #amant, #śledztwo).


2. W paczkach będzie można znaleźć jedną lub więcej książek.


3. Wypożycz książkę/książki, przeczytaj i baw się przy tym doskonale. Pamiętaj, by zadbać o romantyczny nastrój towarzyszący lekturze – wówczas w mig poczujesz klimat zbliżającego się Dnia Zakochanych.


4. Akcja przeznaczona jest dla starszej młodzieży, dorosłych i seniorów – każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, przyjemnego, emocjonującego.

 

Więcej na stronie i na profilu FB biblioteki.

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz