13. Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej Intermuza 2016 - koncert galowy

Za nami I etap przesłuchań do 13. Europejskiego Integracyjnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Intermuza 2016, które odbyły się na szczeblu ogólnopolskim i regionalnym. Przed nami finałowe przesłuchania uczestników, które zostaną zakończone Koncertem Galowym, w którym gwiazdą wieczoru będzie Mieczysław Szcześniak.
image

Eliminacje regionalne polegały na indywidualnej prezentacji wokalnej, które odbyły się 14 maja w Miejskim Klubie im. Jana Kiepury. Jury spośród wszystkich nadesłanych materiałów oraz po przesłuchaniach kandydatów wybrało aż 28 uczestników, którzy wezmą udział w finale.


W pierwszej grupie wiekowej – klasy od 1 do 3 – zakwalifikowanych zostało 13 uczestników, w drugiej – klasy 3 do 6 – aż 15 uczestników. Ich zmagania finałowe odbędą się 28 maja o godzinie 10.00 i to na ich podstawie jury wybierze tych, którzy zaśpiewają podczas Koncertu Galowego o godz. 18.00.

 

Wyróżnieniem dla dzieci, które przejdą do ścisłego finału, będzie występ na scenie, na której odbędzie się również koncert Mietka Szcześniaka. Jego wokal, dzięki charakterystycznej barwie, znany jest wszystkim słuchaczom w Polsce.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz