„Horror szał” nowy spektakl w repertuarze Teatru Zagłębia

Spektakl utrzymany w konwencji muzycznego horror show to zwariowana podróż przez nasze lęki i wyobrażenia. Zapraszamy wszystkich fanów czarnego humoru i rockowego grania!
image

Ona i On, opuszczony dom na odludziu i noc, którą mają tylko dla siebie. Zapowiada się wyjątkowo, ale nastrój psują pojawiający się kolejno niezapowiedziani goście: Wampir z Zagłębia, Gloria Victis i Dziadek kombatant. Towarzystwo okazuje się nieprzypadkowe … I co więcej, ma do zrealizowania Bardzo Ważny Plan. Spektakl utrzymany w konwencji muzycznego horror show to zwariowana podróż przez nasze lęki i wyobrażenia – chciałoby się powiedzieć „współczesne”, ale ponadczasowe tak naprawdę.

 

Zapraszamy wszystkich fanów czarnego humoru i rockowego grania! Spektakl z muzyką na żywo. Autorem muzyki jest Rafał Matuszak, związany z zespołem Coma.

 

 

Tekst i dramaturgia: Przemysław Pilarski

Reżyseria: Jacek Jabrzyk

Scenografia i kostiumy: Łukasz Błażejewski

Muzyka: Rafał Matuszak (Coma)

Ruch sceniczny: Natalia Dinges

Reżyseria światła: Mateusz Wajda

Obsada: Agnieszka Bieńkowska, Beata Deutschman, Sibonisiwe Ndlovu-Sucharska (gościnnie), Michał Bałaga, Aleksander Blitek, Tomasz Kocuj (gościnnie), Grzegorz Kwas, Wojciech Leśniak, Tomasz Muszyński, Andrzej Śleziak

 Muzycy: Mateusz Zegan, Michał Maślak, Przemysław Borowiecki, Rafał Miciński

Asystent reżysera: Grzegorz Kwas

Inspicjent: Katarzyna Giżyńska

Sufler: Ewa Żurawiecka

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz