Koncert i spektakl „Republika Marzeń” na zakończenie sezonu Teatru Zagłębia

Sosnowiecka scena pożegna mijający sezon artystyczny plenerowym spektaklem familijnym „Republika Marzeń” i koncertem w wykonaniu artystów teatru. Wydarzenia odbędą się 19 czerwca na dziedzińcu przed Teatrem Zagłębia.
image

Dzięki stopniowemu przywracaniu działalności instytucji kultury, Teatr Zagłębia w Sosnowcu przełącza się w tryb offline i 19 czerwca zaprasza do spędzenia czasu razem.

 

O godz. 17.00 będzie prezentowany spektakl familijny „Republika Marzeń” w reżyserii Jacka Jabrzyka – przedstawienie o nietuzinkowych mieszkańcach tytułowej Republiki, w trakcie pandemii grane na sosnowieckich podwórkach.

 

O godz. 20.00 Teatr Zagłębia zaprasza z kolei na koncert w wykonaniu artystów Teatru. W repertuarze przede wszystkim polskie utwory, ale pojawią się też światowe przeboje. Wieczór poprowadzą Mirosława Żak i Przemysław Kania.

 

Pożegnamy mijający sezon, oswoimy nową rzeczywistość. Gwarantujemy: moc wzruszeń, dobry wieczór, bezpieczeństwo i chwilę wytchnienia od pandemicznej codzienności – zapewnia dyrektor artystyczny, Jacek Jabrzyk.

 

Wydarzenia odbędą się na dziedzińcu przed Teatrem Zagłębia. W przypadku złej pogody zostaną przeniesione do budynku teatru.

 

 

Bilety są dostępne na stronie Teatru Zagłębia.

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz