Majowe Familijne Kino w Bibliotece

7 maja 2016 (sobota), o godz. 11.00 MBP w Sosnowcu zaprasza na kolejny familijny seans. Na dzieci wraz z osobami towarzyszącymi, w Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11, czekać będzie niezwykle ciekawa opowieść o magicznych wróżkach i pewnej tajemniczej bestii.
image

Nudzi Ci się? Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Nie masz ochoty na kolejne telewizyjne powtórki? Na myśl o sprzątaniu mieszkania dostajesz drgawek? MBP w Sosnowcu ma na to lekarstwo! Bierz rodzinkę i szoruj do Kina w Bibliotece!

 

Kino w Bibliotece zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na projekcje jest jak zawsze bezpłatny.

 

Wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu.

 

Szczegółowy repertuar dostępny na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o tytuł filmu prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl lub pod numer telefonu 32-266-43-76 (po godz. 15.00 pod numer 32-266-64-72). Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

 

7 maja 2016

Beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że nikogo nie należy osądzać po pozorach. Dlatego też, nie zważając na ostrzeżenia koleżanek, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł wróżki jednak nie wszystkim przypada do gustu… (czas projekcji - 1:16:00)

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz