Nabór trwa: konkurs Teatru Zagłębia „Teatralna Antologia Nowych Utopii”

Jeszcze tylko tydzień trwa nabór do konkursu Teatru Zagłębia – „Teatralna Antologia Nowych Utopii”. Zadaniem uczestników (nie tylko związanych z teatrem) jest stworzenie pracy z dziedziny nowych mediów, która najlepiej odda charakter marzeń, rajów oraz utopii. Konkurs ma na celu umożliwienie twórczego działania tym pracownikom kultury, którym z powodu pandemii COVID-19 zostało ono odebrane.
image

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym jury w składzie Arti Grabowski, Jacek Jabrzyk, Jolanta Janiczak i Justyna Łagowska, wybierze 10 najlepszych realizacji spośród propozycji nadesłanych w formie m.in. plików filmowych, dźwiękowych, utworów literackich, serii zdjęć lub linków do stron internetowych. Drugi etap konkursu polega na realizacji dwóch, wybranych przez jury, dzieł w rozbudowanej formie. Teatr zapewni twórcom wsparcie w zakresie montażu filmowego, reżyserii dźwięku, animacji komputerowej oraz web designu. Laureaci otrzymają także możliwość korzystania z sali teatralnej, wyposażenia technicznego Teatru, pomoc organizacyjną i promocyjną.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29 czerwca o godzinie 12.00. Ogłoszenie oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej projektu – www.tanu.teatrzaglebia.pl.

 

Konkurs dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz