Teatr zatęsknił! Czerwcowe spektakle na sosnowieckiej scenie

Po trzymiesięcznej przerwie sosnowiecka scena wraca z dwiema premierami oraz dobrze już znanymi produkcjami.
image

Do końca czerwca mamy zaplanowane dwie premiery – 11 czerwca, spektakl „Komedia. Wujaszek Wania” Jędrzeja Piaskowskiego i Huberta Sulimy na podstawie A. Czechowa oraz 25 czerwca – „Czas wypadł z ram” – teatralny stand-up w reżyserii Jacka Kozłowskiego – mówi Paweł Wojciechowski z Biura Współpracy z Widzami.


Czerwiec rozpocznie się jak co roku – Dniem Dziecka. Z tej okazji Teatr Zagłębia przygotował warsztaty połączone z otwarciem ogrodu teatralnego oraz pokaz spektaklu „Nowa Księga Dżungli” w reż. Iwo Vedrala. W czerwcu nie zabraknie również takich przedstawień jak „Przodownicy miłości. Rewia związkowo-robotnicza” w reż. Jacka Mikołajczyka oraz farsy „Boeing, Boeing” w reż. Wojciecha Leśniaka.

 

Ruszamy ze spektaklami od 29 maja. Zapraszamy wtedy widzów na odświeżoną wersję spektaklu „Boeing, Boeing” w reż. Wojciecha Leśniaka. Przy każdym spektaklu prosimy o wcześniejszy zakup lub rezerwację biletu, ponieważ możemy grać tylko dla 50% widowni. Przypominamy także o dezynfekcji rąk, zasłanianiu ust i nosa maseczką oraz zachowanie dystansu społecznego – kontynuuje Paweł Wojciechowski.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie teatru.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz