„Teatr Gra!”

Teatr Zagłębia rusza z drugą edycją projektu „Letnie Granie Przedstawień Teatralnych” – Festiwalem „Teatr Gra!”. W tym roku impreza odbędzie się w amfiteatrze położnym w parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu (Kazimierz Górniczy). Wydarzenie rozpocznie się 8 sierpnia i potrwa do 23 sierpnia.
image

Inauguracją projektu będzie koncert „Teatr Gra!” w wykonaniu aktorów teatru z niebanalną, komentującą rzeczywistość konferansjerką Mirosławy Żak i Przemysława Kani. Artyści przypomną hity polskich festiwali, międzynarodowych musicali oraz doskonale znanych piosenek zagłębiowskiej sceny.

 

Kolejna sobota i niedziela upłynią pod znakiem jednej z najpopularniejszych fars – „Boeing, Boeing” w reż. Wojciecha Leśniaka. To spektakl wywołujący salwy śmiechu z zaskakującymi zwrotami akcji i wyśmienitym aktorstwem, który gwarantuje wieczór pełen rozrywki.

 

Przedostatni weekend sierpnia to dni w całości poświęcone dzieciom i ich rodzinom. W południe instytucja odbędą się warsztaty pt. „Wakacyjna Akademia Wyobraźni”, a następnie pokazy spektakli „Republika Marzeń” oraz „Nowa Księga Dżungli”.

 

Bilety do nabycia na stronie internetowej oraz w kasie Teatru – czynnej od 27 lipca. W razie niepogody wydarzenia odbędą się w sali widowiskowo-koncertowej „Muza” (Sosnowiec, ul. Warszawska 2).

 

program:

 

 • 8 sierpnia 2020 (sobota)
  godz. 19.00
  koncert „Teatr Gra!”

 

 • 9 sierpnia 2020 (niedziela)
  godz. 19.00
  koncert „Teatr Gra!”

 

 • 15 sierpnia 2020 (sobota)
  godz. 19.00
  „Boeing, Boeing”

 

 • 16 sierpnia 2020 (niedziela)
  godz. 19.00
  „Boeing, Boeing”

 

 • 22 sierpnia 2020 (sobota)
  godz. 12.00
  „Wakacyjna Akademia Wyobraźni”
  godz. 15.00
  „Republika Marzeń”
  godz. 18.00
  „Nowa Księga Dżungli”

 

 • 23 sierpnia 2020 (niedziela)
  godz. 12.00
  „Wakacyjna Akademia Wyobraźni”
  godz. 15.00
  „Republika Marzeń”
  godz. 18.00
  „Nowa Księga Dżungli”

 

powiązane miejsca kultury:

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz