The Beatles, Piotr Metz oraz odświeżona wersja arcydzieła. Inauguracja 3. edycji Przestrzeni Słowa

w czwartek 23 lutego o godz. 18.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki odbędzie się inauguracja 3. edycji Przestrzeni Słowa. W rolach głównych wystąpią: legendarny dziennikarz muzyczny Piotr Metz, najważniejszy, najprawdopodobniej, zespół świata The Beatles oraz ich klasyczna płyta „Revolver”, która z końcem ubiegłego roku ukazała się w odświeżonej, poszerzonej i zremasterowanej wersji.
image

Spotkaniu towarzyszyć będzie prezentacja nagrań demo, teledysków oraz odsłuchanie, na wysokiej klasy sprzęcie Hi-Fi, nowej wersji albumu „Revolver” oraz wernisaż wystawy poświęconej historii tego legendarnego dzieła. Całość wydarzenia poprowadzona zostanie przez Piotra Metza. Wstęp jest bezpłatny.

 

Więcej na stronie i na profilu FB biblioteki.

 

3. edycja międzynarodowego i interdyscyplinarnego festiwalowego cyklu Przestrzeń Słowa odbywa się od lutego do października 2023 pod hasłem „Przebudzenie”. Obejmuje comiesięczne wielowątkowe wydarzenia oraz październikowy Festiwal Przestrzeń Słowa (16-29 października). W programie tegorocznej edycji Przestrzeni Słowa pojawi się wielu fascynujących artystów i artystek, którzy stopniowo będą ogłaszani przez organizatorów.

 

Wstęp na wszystkie wydarzenia Przestrzeni Słowa jest bezpłatny.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz