18. Tyskie Dni Suzuki – międzynarodowe warsztaty muzyczne

Tyskie Dni Suzuki to międzynarodowe warsztaty, gromadzące młodych muzyków z Polski i zagranicy. 18. edycja odbędzie się w dniach od 19 do 22 stycznia 2017 roku.
image

Młodzi muzycy (już od 2 roku życia!) będą pracować pod okiem wybitnych nauczycieli – zagranicznych skrzypków, wiolonczelistów, pianistów oraz altowiolistów. Z młodymi skrzypkami pracować będą: Helen Brunner (Wielka Brytania), Kate Greenhalgh Coelle (Stany Zjednoczone/Niemcy), Alessio Nacuzi (Włochy), Małgorzata Nieskurska (Polska) oraz Elżbieta Węgrzyn (Polska). Zajęcia z pianistami poprowadzi Inger Due z Danii, z wiolonczelistami Caroline Tarras-Wahlberg mieszkająca również w Danii. Dodatkowo lekcje altówki poprowadzi Elżbieta Węgrzyn – dyrektor tyskiej Szkoły Suzuki.

 

XVIII Tyskie Dni Suzuki zakończą się Koncertem Finałowym, który odbędzie się 22 stycznia. Koncert, jak co roku, ma formę otwartą dla wszystkich słuchaczy  mieszkańców Tychów i okolic, przyjezdnych gości oraz rodzin naszych uczestników z całej Polski. Koncert będzie również znakomitą okazją do świętowania Dnia Babci i Dziadka.

 

Szczegółowy program warsztatów i formularze dostępne na stronie organizatora.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz