Od ronda do ronda - Tyskie Spacery Fotograficzne

8 września Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na kolejną wędrówkę przez miasto z aparatem fotograficznym w ramach czwartego już sezonu Tyskich Spacerów Fotograficznych. Tym razem motywem przewodnim będą jedne z bardziej charakterystycznych elementów miasta Tychy, czyli… ronda.
image

Spacer rozpocznie się przy Rondzie Cassino, przy Hotelu Tychy, a później fotografujący podążą szlakiem kolejnych skrzyżowań tego typu. W imprezie mogą brać udział wszyscy pasjonaci fotografii, niezależnie od posiadanego sprzętu i doświadczenia. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy ani rezerwacje.


Spacery fotograficzne to nie tylko wspólne poszukiwanie ciekawych kadrów, rozmowy pasjonatów i nowe znajomości oraz trwający kilka dni żywot zdjęć w mediach społecznościowych. Tradycyjnie TTF umożliwia szerszą konfrontację zdjęć z dokonaniami innych autorów, zachęcając do selekcji wykonanego materiału i jego publicznej prezentacji. Każdy uczestnik spacerów będzie mógł, do połowy września, zgłosić swoje zdjęcia na slide show i wystawę „pospacerową” w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach (pokaz i wernisaż zaplanowane są na 18 października). Wystawie towarzyszyć będzie drukowany katalog z najlepszymi zdjęciami.


Projekt jest współfinansowany przez Miasto Tychy, w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych.


Uwaga: obowiązuje regulamin spacerów, którego tekst jest dostępny na stronie organizatora. Zwracamy uwagę na obowiązek posiadania wykupionego na własny koszt ubezpieczenia.


Patronat: tygodnik Twoje Tychy, dwutygodnik Nowe Info, SilesiaKultura.pl, eTychy.org, tychy.info i Tychy Press Photo.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz