Dzień Dziecka z WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Teatrem Tańca Memento zapraszają szkoły na Dzień Dziecka z WCK. W środę, 30 maja, o godz. 10.00 zobaczymy spektakl pt. „Dziecko lasu”. Przewidziano też zabawy z publicznością.
image

Każdy człowiek jest indywidualną, różniącą się od innych jednostką. Mamy inny wygląd, zainteresowania, inne spojrzenie na świat. Inne nie znaczy jednak gorsze. I takie przesłanie będą chcieli przekazać publiczności najmłodsi tancerze Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Mimo, iż taniec będzie odgrywał w tym widowisku kluczową rolę, nie zabraknie w nim bajecznej scenografii i strojów, a muzyka nada całości niesamowitą ekspresję.

 

Reżyserią i choreografią zajęły się Małgorzata Karwot, Agnieszka Wizner. Za światła odpowiada: Radek Bujok. Spektakl udźwiękowił: Sebastian Załęski. Scenografię i rekwizyty stworzyli Aleksander Wilkus i Andrzej Grzesik.

 

W spektaklu wystąpią: Julia i Małgosia Zielińska, Franek i Hania Sosna, Maria i Magdalena Wizner, Malwina i Nadia Rumpel, Magda Chwołka, Karolina Chalewska, Bartek Macionczyk, Zuzia Czarny, Julia Hoszek, Jan Komasiński, Liliana Kowol, Jessica Orzechowska, Marcelina Smyczek, Laura Tomaszewska.

 

Bilety w cenie 7 zł można rezerwować pod nr tel. 32-455-48-55 lub osobiście w sekretariacie WCK.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz