Kino Pegaz otwarte na Dzień Ojca

Wodzisławskie Centrum Kultury otwiera dla widzów Kino Pegaz. Pierwszym tytułem, jaki proponuje „odmrażając" swoją działalność, będzie film „Dżentelmeni”.
image

Jego projekcję zaplanowano z okazji Dnia Ojca na wtorek, 23 czerwca o godz. 19.00 oraz w kolejny weekend. Seanse odbędą się z zachowaniem zaleceń bezpieczeństwa i w nowej formule sanitarnej.

 

„Odmrażając" działalność kina Pegaz proponujemy naszym widzom dobry film, który z pewnością przypadnie do gustu nie tylko męskiej części widowni. Otwieramy się w nowej, bezpiecznej formule, zachowując wytyczne związane z czasem epidemii. Zapewniam, że mimo kilku ograniczeń będzie można u nas miło spędzić czas i znowu poczuć atmosferę kina. Ze względów organizacyjno-sanitarnych polecam też zakup biletów przez Internet. Miejsca będą numerowane i będzie obowiązywała zasada zajmowania co drugiego miejsca, z wyjątkiem osób z niepełnosprawnością, dzieci oraz mieszkających we wspólnym gospodarstwie domowym - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz