Rodzinne Spotkania z Teatrem w WCK: Pchła Szachrajka

W ostatnią niedzielę miesiąca, 25 marca Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na Rodzinne Spotkania z Teatrem. Tym razem na scenie zaprezentuje się Teatr Żelazny w spektaklu pt. „Pchła Szachrajka”.
image

Przedstawienie jest adaptacją jednej z najzabawniejszych bajek Jana Brzechwy. Genialny poeta poprzez swoje wiersze doskonale komunikował się z dziećmi. Jednocześnie przemycał w nich wiele treści dla dorosłych, aktualnych do dziś. Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają to widowisko. Będzie to też dla nich okazja do zapoznania się z dobrą literaturą. Spektakl adresowany jest do widzów w każdym wieku.

 

– Jak co miesiąc przed Rodzinnymi Spotkaniami z Teatrem odbędą się bezpłatne zajęcia z cyklu „Bawmy się”, które serdecznie polecam. W marcu zaprosiliśmy do współpracy Szkołę Tańca i Animacji „Tańczmy” – informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Spektakl „Pchła Szachrajka” rozpoczyna się o godz. 16.00. Cykl „Bawmy się” o godz. 15.00.

 

Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. 32-455-48-55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godz. 12.00-17.00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8.00-13.00. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów również na stronie www.biletomaniawck.pl

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz