„Dziecko lasu”

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny spektakl w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem. W niedzielę, 28 października o 16.00 wystąpi najmłodsza grupa Teatru Tańca Memento w spektaklu „Dziecko lasu”.
image

Każdy człowiek jest indywidualną, różniącą się od innych jednostką. Mamy inny wygląd, zainteresowania, inne spojrzenie na świat. Inne, nie znaczy jednak gorsze. I takie przesłanie będą chcieli przekazać publiczności tancerze.

 

Teatr Tańca Memento przygotowuje spektakle, które podobają się nie tylko najmłodszym, ale też dorosłym. Będzie to więc doskonała okazja do rodzinnego spędzenia czasu w atrakcyjnej artystycznie oprawie – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Mimo, iż taniec będzie odgrywał w tym widowisku kluczową rolę, nie zabraknie w nim bajecznej scenografii i strojów, a muzyka nada całości niesamowitej ekspresji.

 

Przed spektaklem, o godzinie 15.00 zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla dzieci i rodziców. W tym miesiącu w ramach cyklu „Bawmy się razem” zajęcia poprowadzi Teatr Tańca Memento.

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz