Kino Pegaz na ferie

Kino Pegaz w Wodzisławskim Centrum Kultury specjalnie na okres ferii zimowych przygotowało dla swoich najmłodszych kinomanów specjalną ofertę filmową. „Kino na ferie” to aż pięć tytułów, które z pewnością przypadną do gustu.
image

Kino Pegaz zaprasza dzieci młodsze i starsze na cykl filmowy „Kino na Ferie”. W grupie filmów animowanych znalazły się takie tytuły jak: „Bystry Bill” (30.01), „Koko Smoko”(6.02), „Sawa. Mały wielki bohater” (8.02) oraz „Balerina” (9.02). W cyklu na zimową szkolną przerwę znalazł się również głośny film Stevena Spielberga „Bardzo Fajny Gigant” (2.02). Wszystkie projekcje rozpoczynają się o godzinie 10.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

 

W naszym kinie młodzi widzowie będą mogli zobaczyć najbardziej interesujące animacje i nie tylko, pochodzące z ostatniego sezonu filmowego. Zestaw filmów jest niezwykle urozmaicony, a wybrane przez nas filmy pochodzą z różnych stron świata: z Australii, Niemiec, USA, Rosji i Francji – informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz