Kino Pegaz od kwietnia wprowadza nowy cykl filmowy

Kino Pegaz działające przy Wodzisławskim Centrum Kultury odpowiadając na oczekiwania swoich widzów wprowadza od kwietnia do swojego repertuaru nowy cykl filmowy. Jego adresatem jest publiczność dziecięca, stąd tytuł „Kino dzieci”.
image

Na pierwszą projekcję WCK zaprasza już w pierwszą kwietniową niedzielę. Zobaczymy wtedy jeden z największych przebojów kina dziecięcego ostatnich miesięcy, czyli animowanego „Baranka Shauna”, w którym tytułowy, niepokorny i skory do pakowania się w kłopoty bohater wyruszy ze swej farmy w pełną przygód podróż do miasta. Seans odbędzie się 3 kwietnia o godz. 15.00. Kolejna propozycja to familijny „Paddington”, urzekająca opowieść o przesympatycznym misiu, który wprowadzi trochę chaosu, ale i magii w życie pewnej brytyjskiej rodziny. Na „Paddingtona” Kino Pegaz zaprasza 1 maja, w niedzielę, również o godz. 15.00.

Bilety w cyklu „Kino Dzieci” będą sprzedawane w cenie 5 zł (nie obowiązuje karta Tu Kupuj).

To już czwarty cykl filmowy, pojawiający się regularnie na ekranie wodzisławskiego kina, po wtorkowym Kinie Konesera, Kinie Weekendowym i Cyklu Filmów Religijnych. Szczegóły znajdziecie zawsze na stronie www.wck.wodzislaw.pl oraz na fan page’u Kina www.facebook.com/KinoPegaz.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz