Mnozil Brass dla Gorczyckiego

Czy ten znakomity austriacki septet odważy zagrać się w hołdzie dla Gorczyckiego? Na jedyny koncert w Polsce zapraszamy na Festiwal im. G.G. Gorczyckiego do Wodzisławskiego Centrum Kultury w niedzielę, 30 listopada, o godz. 18.00.
image

Muzycy zespołu grający na instrumentach dętych blaszanych słyną z umiejętności oczarowania widzów muzyczną wirtuozerią i niezwykłym poczuciem humoru. Grając, łączą różne style muzyczne: począwszy od klasyki po jazz. Obecnie prawie niemożliwym jest znalezienie grupy muzyków, która w tak dużym stopniu co Mnozil Brass dochowuje tajemnicy własnego teatru muzycznego. Tylko oni stanowią jednocześnie orkiestrę, balet, chór i zespół muzyczny – wszystko w tym samym czasie! Tych siedmiu muzyków zdołało opanować sztukę zarządzania tym wszystkim bez zbędnego i widocznego wysiłku, o czym wielu dyrektorów opery nie odważyło się mieć nadziei w swoich najśmielszych fantazjach.


Mówiąc o tajemnicach: chwilowo to wszystko o Blofeld. Prawdopodobnie jedna z ostatnich nierozwiązanych tajemnic muzyki dętej. Ale skąd wzięła się nazwa Blofeld? Mnozil Brass postara się ją rozwikłać. Przy Was!

Rezerwacja pod nr tel. 32-455-48-55 lub www.biletomaniawck.pl i www.wck.wodzislaw.pl.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz