Muzyczna podróż w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na występ białoruskiego Teatru Muzycznego „Rada” z Grodna. Widowisko odbędzie się w niedzielę, 7 kwietnia o godz. 18.00.
image fot. materiały prasowe organizatora

Teatr Muzyczny „Rada” powstał na Białorusi. Odbył wiele międzynarodowych tras koncertowych. Podczas występu w Wodzisławskim Centrum Kultury zespół zaprezentuje widzom dwa programy. Widowisko wokalno-choreograficzne „Kozacy”, na który składają się pełne pasji tańce i śpiewy odwołujące się do kozackich tradycji Białorusi, Rosji i Ukrainy. Najpopularniejsze utwory to „Valenka”, „Rozłóż konie chłopców” czy „Chernomorets”. Tego wieczoru publiczność zobaczy też program „Ogniska duszy cygańskiej”, podczas którego będzie miała okazję poczuć magię zawrotnych tańców i melodii, niosących w sobie wielką cygańską moc i wolność ducha. Znakomita choreografia, taniec i muzyka tworzą niezwykłe zjawisko, przenosząc widza w świat innych kultur.

 

Po raz kolejny wodzisławska scena będzie miejscem pełnym ekspresji, artystycznej mieszanki kultur i barwnego, niezapomnianego widowiska – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Bilety są dostępne w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz