Obierz „Kurs na kreatywność” z Wodzisławskim Centrum Kultury

Poszukiwani - nauczyciele wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wychowawcy świetlic, animatorzy, studenci i osoby szukające inspiracji do pracy z dziećmi. Przed nami kolejna, trzecia już edycja warsztatów doskonalących „Kurs na kreatywność”, których organizatorem jest Wodzisławskie Centrum Kultury. Zgłoś się już dziś!
image

Tym razem organizatorzy zaprosili do współpracy fachowców z Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni z Krakowa. Warsztaty poprowadzi wzięty pedagog i utalentowana animatorka Gabriela Mrozicka.

 

W programie zatytułowanym „Wiosenny ogród pełen dźwięków” znajdziecie: wiosenne scenariusze zajęć plastyczno-muzycznych dla dzieci, układy choreograficzne z wykorzystaniem wiosennych rekwizytów, wyciszanki, zabawy muzyczne i ruchowe oraz pomysłowe, niezwykle twórcze prace plastyczne w różnych technikach z prostych, ogólnodostępnych materiałów (m.in. Kurki tęczopiórki, Kukurydziane konwalie, Kamienny ślimak, Ekologiczne krokusy i in.).

„Kurs na kreatywność” odbędzie się 9 stycznia, w godzinach 9:00-13:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Koszt warsztatów to 150 zł (cena obejmuje koszt dydaktyczny warsztatów, materiały dydaktyczne, płyta cd, zaświadczenia, poczęstunek). Uwaga! Liczba miejsca ograniczona.

Chętne osoby zapraszamy tutaj, gdzie znajduje się karta zgłoszenia. Należy ją wysłać do 31 grudnia na adres: Wodzisławskie Centrum Kultury, ul. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śląski lub na adres mailowy: aga.f@wck.wodzislaw.pl. Osobą do kontaktu jest instruktor impresariatu Agnieszka Trzeciok.  

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz