Warsztaty florystyczne w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty florystyczne pt. „Wiosenny ogród w szkle”, które odbędą się w środę, 10 kwietnia o 18:00. W spotkaniu prowadzonym przez Marzenę Krzewinę, właścicielkę kwiaciarni Kwiaty Styl, może wziąć udział każdy, kto chce stworzyć własną kompozycję roślinną.
image

Warsztaty będą okazją do skomponowania własnego mini ogrodu w szklanym naczyniu. O tajnikach aranżacji małego ogrodu i jego pielęgnacji opowie pasjonatka, florystka Marzena Krzewina.

 

Podczas spotkania można będzie własnoręcznie wykonać wymarzoną kompozycję wiosenno-wielkanocną w szkle. Będzie świeżo, kolorowo i z uśmiechem na twarzy – zachęca prowadząca zajęcia.

 

Zapisy na warsztaty florystyczne przyjmowane są telefonicznie do 5 kwietnia br. pod numerem tel. 32 455 48 55. Cena za uczestnictwo w zajęciach wynosi 60 zł od osoby. Wszystkie materiały zapewnia organizator.

 

Proponujemy ciekawą formułę spędzania wolnego czasu, związaną z nabyciem umiejętności florystycznych pod fachowym okiem. To również okazja do dobrej zabawy – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz