23. Międzynarodowy Festiwal Rysowania w Zabrzu – tym razem online

Ze względu na pandemię koronawirusa, 23. Międzynarodowy Festiwal Rysowania w Zabrzu odbędzie się w przestrzeni cyfrowej. Tegoroczna edycja wyjątkowo nie będzie miała formy konkursu, a będzie promocją sztuki i prac uczestników.
image fot. materiały organizatora

Festiwal Rysowania od wielu lat zmienia Zabrze w światową stolicę rysunku. Kontynuując tradycję festiwalu rysowania postaci z natury tematem jest postać w domowej przestrzeni, jest to temat, który pozwoli uchwycić czas odizolowania, w tym trudnym okresie a jednocześnie dzielenia go ze sobą, domownikami i rodziną.

 

zadania uczestnika:

1. Narysuj postać w domowej przestrzeni na dowolnym formacie (nieprzekraczającym B1) i w dowolnej technice.
2. Opublikuj jako post na oficjalnym profilu Międzynarodowy Festiwal Rysowania - Official, opisując swoją pracę w treści posta podobnie jak to było w poprzednich edycjach:

imię:
kategoria wiekowa (znajdziesz w opisie na wydarzeniu):

(możesz nominować do podjęcia wyzwania i narysowania postaci, trzy osoby w treści Twojego opisu).

3. Jeśli Twój post zostanie zatwierdzony jako zgodny z regulaminem, zostanie opublikowany na profilu MFR-official.

Festiwal wystartuje 29 maja 2020 r., o godz. 9.00 i trwać będzie do 5 czerwca 2020r. W tygodniu festiwalowym można spodziewać się atrakcji w postaci filmów z wizyt w pracowniach artystów pokazujących swój warsztat wszystkim sympatykom Międzynarodowego Festiwalu Rysowania. Materiały będą publikowane na profilu MFR-official.

 

powiązane miejsca kultury:

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz