Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zabrze za 100 lat”

image
Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Zabrze za 100 lat”. Konkurs jest skierowany do młodszych i starszych wielbicieli twórczości Stanisława Lema i jego powieści, a przy tym nawiązuje do zbliżających się uroczystości z okazji nadania praw miejskich Zabrzu, których setna rocznica przypada w 2022 roku.

Czekamy na inspirujące prace przygotowane w różnych technikach, przedstawiające futurystyczną wizję Zabrza. Udoskonal umiejętności manualne, rozwiń swoją kreatywność, puść wodze fantazji i stwórz obraz Zabrza w oparciu o znane Ci miejsca!

 

zasady udziału w konkursie:

  • zapoznaj się z regulaminem konkursu
  • wykonaj pracę związaną z tematem konkursu i wypełnij odpowiednią kartę zgłoszeniową
  • przynieś bądź prześlij wykonaną pracę do siedziby MOK Zabrze w godzinach pracy Ośrodka, najpóźniej do dnia 7 czerwca 2021r. do godz. 15:00 wraz z wypełnionym formularzem zgłoszenia udziału w konkursie (do pobrania na www.mok.art.pl)
  • finał konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi podczas wernisażu wystawy pokonkursowej w Galerii MOK 23 czerwca 2021r. (w przypadku braku możliwości zorganizowania stacjonarnej wystawy, prace uczestników zostaną zaprezentowane w wersji cyfrowej na stronie www.mok.art.pl)
  • do wygrania atrakcyjne nagrody

 

 


Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie www.mok.art.pl.

 Facebook

miejsca kultury