Taniec na Poziomie

image
27–29 maja 2016 Kopalnia Guido w Zabrzu zaprasza na warsztaty tańca współczesnego, które poprowadzą Sarna Natalia Kladziwa, Sebastian Flegiel oraz Jianan Qu. Zapisy do 24 maja. Możliwość zapisania się na pojedyncze dni i zajęcia.

Warsztaty skierowane są do młodzieży od 15 roku życia oraz do osób dorosłych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie tańca współczesnego. Zajęcia prowadzone będą na dwóch poziomach: średnio zaawansowany oraz zaawansowany.

 

Zajęcia taneczne odbędą się w ramach cyklu Taniec na Poziomie 320 m pod ziemią w zabytkowej Kopalni Guido. Wydarzeniu będzie towarzyszyć szereg atrakcji wieczornych w Łaźni Łańcuszkowej Sztolni Królowa Luiza: improwizacja w poprzemysłowej przestrzeni miejskiej, zawody dla tancerzy impro contest, panel dyskusyjny oraz jamy.

 

Szczegółowych informacji dla zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach udziela Anna Jastrzębska (tel. 32-630-30-91 w. 2216). W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Więcej informacji tutaj >>>Facebook

miejsca kultury