MOK Łazy z profesjonalnym wyposażeniem

Miejski Ośrodek Kultury w Łazach kończy realizację zadania „Zakup wyposażenia do sali widowiskowej gwarancją rozwoju i efektywnej działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach”. Na zadanie łazowska instytucja kultury pozyskała 80.000 zł ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
image fot. mat. prasowe organizatora

„To drugi projekt realizowany ze środków ministerialnych. Dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wsparciu Gminy Łazy udało się przeprowadzić szereg prac mających na celu podniesienie jakości i standardu, zmniejszenie kosztów użytkowania i stworzenie godnych warunków do rozwijania działalności kulturalnej” – informuje Grzegorz Piłka, dyrektor MOK w Łazach.

 

„W ubiegłym roku dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wyremontowano salę widowiskową wraz ze sceną, balkonem oraz całym zapleczem. W tym roku doposażono scenę w kurtyny, kulisy, kotary, paludamenty i podesty, zakupiono profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, urządzenia służące do wizualizacji scenicznych, sprzęt studyjny oraz zamontowano fotele kinowe na balkonie oraz zakupiono dodatkowe krzesła” – dodaje Karol Hadrych, koordynator projektu.

 

Koszt całej inwestycji wynosi 180 000 zł Gmina Łazy przekazała środki finansowe w wysokości 100 000 zł, 80 000 zł to środki pozyskane z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Zadanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz