Ogólnopolski konkurs plastyczny „Twoja ulubiona opowieść biblijna”.

Centrum Inicjatyw Lokalnych, Klasztor Ojców Paulinów w Leśniowie oraz Tygodnik Katolicki „Niedziela” zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Konkursskierowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.
image

Za najlepsze rysunki przewidziano atrakcyjne nagrody, m.in. tablety, odtwarzacze mp3 i koszyki ze słodyczami. Ponadto zwycięskie prace znajdą się w specjalnie przygotowanym kalendarzu na rok 2014. Dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na realizację szczytnego zamierzenia Ojców Paulinów, jakim jest budowa Centrum Pomocy Rodzinie w Leśniowie.

 

Prace plastyczne, wykonane dowolną techniką, na kartonie papieru w formacie a 4, w orientacji poziomej, należy przesyłać do 31 lipca br. na adres: Centrum Inicjatyw Lokalnych, ul. Senatorska 14, 42-400 Zawiercie lub dostarczyć osobiście w dni robocze w godz. 7.00-15.00 pod wskazany adres.


Więcej informacji o konkursie (w tym jego regulamin i formularz zgłoszeniowy) dostępnych jest na stronie internetowej www.cil.org.pl lub u osoby koordynującej: Aleksandra Kubas-Chojna, tel. 535-080-573, e-mail: kubas@cil.org.pl.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz