Jak rozmawiać trzeba z psem? – dowiesz się w bibliotece

Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach (os. Sikorskiego) wszystkich miłośników czteronożnych, kudłatych przyjaciół zaprasza na kolejne spotkanie z dogoterapią.
image

Spotkanie pod hasłem „Twój pies w dobrych rękach – jak rozmawiać z psem?” odbędzie się 26 lutego br. o godz. 16.00. Liczba osób ograniczona. Informacji udzielają pracownicy biblioteki pod nr. tel. 32-43-54-535.

 

Spotkania z psem w bibliotece są przepełnione ciekawością, wrażliwością i wspaniałą zabawą. Zawsze są lepiej zapamiętane przez dzieci, jako nietypowe, oryginalne zajęcia. Forma kontaktów z psem to praca indywidualna, jak i grupowa. Dzieci na zajęciach uczą się pozytywnej więzi z otoczeniem dzięki panowaniu nad swoim stanem emocjonalnym, przełamują lęki, przyzwyczajają się do kontaktu z psem, poznają zasady opieki nad zwierzęciem, co pozwala im wykształcić u siebie uczucie delikatności, opiekuńczości oraz szacunku dla psa.

 

Pracownicy biblioteki i uczestnicy spotkań serdecznie dziękują Pani Marcie i jej podopiecznym – Lusi i Florce za wspaniałe zajęcia.

 

Na blogu Filii nr 5 znajdziesz więcej informacji o wydarzeniach bibliotecznych.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz