11. Festiwal Górski Adrenalnium

Festiwal od lat skupia górołazów, podróżników, sportowców - ludzi z pasją. W programie wydarzenia nie brakuje międzynarodowych pereł filmowych czy spotkań ze znakomitymi gośćmi. W tym roku na scenie Adrenalinium zagra zespół Biff oraz nagrodzona paszportem polityki Hańba!.
image

Do tej pory odwiedziło festiwal mnóstwo znakomitych gości: Krzysiek Wielicki, Adam Bielecki, Andrzej Bargiel, Janusz Gołąb, Marcin Kaczkan, Agna Bielecka, Gosia Wojtaczka, Eliza Kubarska, Ola Dzik, Tomek Mackiewicz, Olek Doba i wielu innych pasjonatów. W tym roku bawić się z nami będzie m.in. Bartosz Malinowski, Piotr Strzeżysz, Monika Witkowska, Kamila Kielar, Marcin Tomaszewski „Yeti”.

Atutem Adrenalinium jest formuła festiwalowa, czyli międzynarodowy konkurs na najlepszy film, skierowany do szerokiej grupy osób uprawiających sporty, w których adrenalina ma szczególne znaczenie (m.in.: wspinaczka, paralotniarstwo, sporty rowerowe, slackline, ale także ekstremalne podchodzenie na Magurkę, etc.). Do 10 września można zgłaszać filmy w kategoriach: długi i krótki metraż (zobacz tutaj >>>).

Jak co roku Kino Janosik inspiruje do odkrywania świata, aktywności fizycznej związanej z podróżowaniem, wspinaniem się, nurkowaniem, zarówno dorosłych, jak i dzieciaki. Robi to na różne sposoby: poprzez warsztaty podróżnicze, konkursy, animacje, grę miejską, podróżnicze dyktando, wspinanie z GOPR, wspólne muzykowanie, koncerty i zabawy. W tym roku na scenie Adrenalinium zagra zespół Biff oraz nagrodzona paszportem polityki Hańba.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz