Festiwal Górski Adrenalinium 2015 – konkursy na najlepsze filmy i fotografie

image
Wszyscy, w których życiu jest obecna adrenalina i w dodatku potrafią to ująć w swoich kadrach fotograficznych lub/i filmowych – to specjalnie dla Was kino Janosik ogłosiło dwa konkursy w ramach zbliżającego się Festiwalu Górskiego „Adrenalinium” (23–25 października 2015).

Festiwal Górski „Adrenalinium”, organizowany przez Kino Janosik, to prawdziwie zbójnicka impreza dla miłośników górskich, wspinaczkowych i podróżniczych eskapad, ogólnie fanów pozytywnej adrenaliny. Październik zapowiada się zatem interesująco, bo oznacza spotkania z gośćmi znanymi ze swych wyczynów górsko-podróżniczych, najlepsze filmy górskie i warsztaty w namiocie festiwalowym.

 

Jak co roku ogłaszamy również konkurs na najlepsze krótkometrażowe filmy i najlepsze fotografie, których tematem przewodnim jest oczywiście adrenalina. Liczymy na Waszą kreatywność, oryginalne podejście do tematu i ciekawą formę prac. Regulamin oraz karty zgłoszeń są dostępne do pobrania na stronie www.kinojanosik.pl w zakładce imprezy – Adrenalinium (tutaj >>>). Czas nadsyłania prac mija 7 października 2015 roku.