Klub Tiger Riders

image

Lata temu połączyła nas wspólna pasja – motocykle. Jeszcze przed założeniem klubu jako koledzy spotykaliśmy się często w pubie i na wspólnych przejażdżkach. Pewnego dnia zaczęliśmy rozmawiać. „Jakby to było gdybyśmy założyli klub motocyklowy?″ – ktoś spytał. Sprzęty już mieliśmy, było nas kilku, mieliśmy wielki zapał i chęć stworzenia czegoś więcej niż dotychczas.

 

Szukaliśmy informacji w internecie, trafiliśmy na stronę Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, tam okazało się że najbliższym klubem, z którym możemy się skontaktować był klub Iron Elephants MC. Umówiliśmy się na spotkanie, aby dowiedzieć się od czego zacząć. Klub ten wskazał nam drogę.

 

Zaczęliśmy ciężko pracować na nasze wspólne dzieło, co po pewnym czasie doprowadziło do zaakceptowania naszych barw na Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych wiosną 2009 roku. Od tego czasu klub dynamicznie się rozwija. W listopadzie 2012 roku na walnym zebraniu klubu powołany do życia został Chapter Siemianowice Śląskie.

 

Staramy się propagować pozytywny wizerunek motocyklisty w oczach społeczeństwa. Mamy swoje zasady i standardy postępowania, którymi kierujemy się zarówno w klubie, jak i poza nim, gdyż klubowiczem jest się cały czas, 24 godziny na dobę.


komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz

Facebook