GRUPA MOCARTA W PROGRAMIE - DŹWIĘKUJEMY BARDZO


Koncert Grupy MoCarta to dwa w jednym ̵1; wirtuozeria i humor ̵1; i to te, dla najbardziej wymagających. Zespół jest jednym z najzabawniejszych oraz najgoręcej oklaskiwanych zjawisk polskiej estrady muzycznej i kabaretowej ostatnich lat.

Zapraszamy na koncert jedynego w swoim rodzaju kwartetu smyczkowego, nazwanego humorystycznie, a zarazem bardzo trafnie: „najlepszym kabaretowym boysbandem smyczkowym”. Grupa MoCarta zaprezentuje niezwykłe klasyczno-kabaretowe wersje muzyki na cztery smyczki w swoim najnowszym autorskim programie „Dźwiękujemy bardzo”.
Zespół tworzy czterech absolwentów Akademii Muzycznych w Warszawie i Łodzi: Filip Jaślar (pierwsze skrzypce), Michał Sikorski (drugie skrzypce), Paweł Kowaluk (altówka) i Bolek Błaszczyk (wiolonczela). Koncertują wspólnie już od jedenastu lat. „Traktujemy naszą Matkę Muzykę z żartobliwą ironią i jesteśmy pewni, że się nie obrazi” ̵1; mówią artyści z Grupy MoCarta. Bawiąc się muzycznymi cytatami, przewrotnie komponując kolaże z pozornie całkiem niedopasowanych kawałków, jawią się niczym oaza pogodnego humoru ̵1; grają, by cieszyć ucho, bawić i szokować muzycznymi skojarzeniami. Śmieszą dla przyjemności ̵1; nie po to, by komuś lub czemuś dopiec.

Ceny biletów: 45, 35 i 25 zł
komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz