Czytanki performatywne

image

Spektakl ten jest propozycją skierowaną do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Tematyka i sposób realizacji przedstawienia dostosowane są do wrażliwości odbiorców w tym wieku. Spektakl prowadzony jest interaktywnie, w dialogu z aktorami/tancerzami i młodą widownią.

 

Spektakl dla najmłodszych widzów oparty na kanwie najpopularniejszych bajek. Zakłada czytanie bajek przez aktorów, którzy jednocześnie ruchem, tańcem i gestem opowiadają najpiękniejsze historie naszego dzieciństwa. W przedstawieniu wykorzystano takie formy wyrazu jak pantomima czy improwizacja, charakteryzująca się szybką akcją i reakcją aktora-improwizatora na czytany tekst. Założenia te mają na celu budzenie wyobraźni i abstrakcyjnego myślenia zarówno u aktora, jak i u widza, który jest zaangażowany w akcję czytanki. Interaktywny, pełen pozytywnych emocji spektakl, który przed najmłodszymi widzami kryje wiele miłych niespodzianek.

 

koncepcja i opieka artystyczna:
Anna Piotrowska,

wykonanie:
zespół Teatru Rozbark

 

Bilety w cenie 16 zł od dziecka (cena zawiera opłatę za bilet wstępu na spektakl oraz opłatę za przewóz autokarem). Istnieje możliwość wykupienia samego biletu wstępu na spektakl, wówczas koszt to 10 zł od dziecka. Opiekunowie grupy wstęp bezpłatny.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz