10. Noc Teatrów Metropolii

Noc Teatrów Metropolii – jedyna taka noc w roku – bezsenna, kolorowa i pełna wrażeń. 9 listopada Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia zaprasza na 10. edycję wydarzenia, które co roku przyciąga do teatrów tysiące widzów.
image

W piętnastu teatrach, na kilkunastu scenach, będzie można zobaczyć najlepsze spektakle minionego sezonu – dramatyczne i komediowe, klasyczne i offowe, dla dorosłych i dla dzieci. Będą także premiery i mnóstwo atrakcji specjalnych – warsztatów, pokazów, zabaw, spotkań z twórcami i nocnego zwiedzania teatrów.

 

Jak zawsze, podczas Nocy Teatrów, wiele spektakli będzie można zobaczyć za darmo, zaś na pozostałe – bilety są w wyjątkowych, promocyjnych cenach. Udział w licznych atrakcjach specjalnych jest darmowy lub za symboliczną opłatą.

 

Za darmo także będzie można dojechać – tego dnia, tej nocy – do wybranego teatru. Wystarczy pobrać na telefon lub wydrukować okolicznościowy bilet (PDF).

 

Organizatorem Nocy Teatrów Metropolii, a także fundatorem bezpłatnego transportu jest Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

 

Pełny harmonogram dostępny jest również na stronie wydarzenia.

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz

miejsca kultury

Facebook