12. Noc Teatrów GZM

W sobotę 17 września odbędzie się kolejna edycja Nocy Teatrów GZM. W 13 teatrach, na kilkunastu scenach będzie można obejrzeć aż 22 spektakle, a także wziąć udział w kilkudziesięciu atrakcjach specjalnych – warsztatach, grach, spotkaniach z twórcami, koncertach, zwiedzaniu teatralnych kulis i wielu, wielu innych.

 

Do wyboru – najlepsze spektakle minionego sezonu, a także świeżutkie, wrześniowe premiery – komedie, dramaty, spektakle muzyczne i taneczne, klasyczne i eksperymentalne, dla dorosłych i dla dzieci.

Niespodzianką tegorocznej odsłony Nocy Teatrów będzie wystawienie w plenerze „Korzeńca”, kultowego spektaklu Teatru Zagłębia w Sosnowcu. Na plener zapraszamy na plac przed dworcem Sosnowiec Główny. To jednak nie koniec „plenerowych niespodzianek”, bo w Sosnowcu także, na ścianie Szkoły Muzycznej, odsłonięty zostanie pamiątkowy mural, upamiętniający tę edycję Nocy Teatrów, a przedstawiający Jana Kiepurę – światowej sławy śpiewaka i aktora – Chłopca z Sosnowca i …z Metropolii.

Bilety na wszystkie spektakle w ramach Nocy Teatrów są w baaaaardzo promocyjnych cenach – niektóre rabaty sięgają 100 procent. Bezpłatnie lub za symboliczną złotówkę można także wziąć udział w atrakcjach specjalnych.

Taka gratka zdarza się tylko raz w roku, nie zwlekajcie więc z przejrzeniem repertuaru, zakupem biletów i rezerwacją miejsc. Zapraszamy!

 

Szczegółowy program dostępny jest na stronie wydarzenia.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz