Olimpiada. Weź to na warsztat!

Zapraszamy młodzież ponadgimnazjalną na warsztaty, które w atrakcyjnej i przystępnej formie umożliwią sprawdzenie i poszerzenie wiedzy dotyczącej polskiego kina. Uczestnicy zajęć będą ćwiczyć badawcze spojrzenie na dzieła sztuki filmowej i artystyczne plakaty dostępne w serwisie GAPLA. Zajęcia prowadzą Wędrujący Filmoznawcy Filmoteki Szkolnej. Warsztaty odbędą się 10 października  w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie.
image fot. materiały prasowe organizatora

Udział w zajęciach jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://forms.nina.gov.pl/olimpiada-wez-to-na-warsztat_pl/ Rejestracja na 3. Olimpiadę Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej trwa do 29 października 2018 r.

 

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Literatura na ekranie: adaptacje i przyliterackość filmu”. Na laureatów czekają akredytacje na festiwale filmowe,  miejsca na kierunkach kulturoznawczych i filmoznawczych wyższych uczelni w całej Polsce oraz stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej. Szczegóły: www.fn.org.pl/olimpiada Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej jest finansowana ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz