Odkryj w sobie Superbohatera

image
Kolejna część warsztatów metodą drama & coaching prowadzone przez Agnieszkę Prycę w Ośrodku Edukacji Kulturowej znajdującym się w CKK.

Zastanawialiście się kiedyś na czym polega fenomen filmów o superbohaterach? Może nie każdy z was jest ich fanem, ale każdy chciałby mieć super moc, która pozwoliłaby mu wychodzić zwycięsko z sytuacji problemowych. W rzeczywistości wszyscy mamy swoją moc, dzięki której możemy poradzić sobie z wieloma trudnościami, ale nie zawsze o tym wiemy.

 

Kreatywność to jedna z umiejętności, która zmienia nasze podeście do otaczających spraw. Dlaczego jest tak ważna? Jest ważna, bo kreatywność to przede wszystkim sztuka życia polegająca na nieustannym widzeniu możliwości tam, gdzie schemat mówi nam, że ich nie ma.

 

Wyobraźcie sobie, że wszystkie wasze problemy łącznie z finansowymi zmieniają się w wyzwania, że zawsze macie wiele różnych rozwiązań i możliwości.

 

Dzięki udziałowi w warsztacie dowiesz się, jak wykorzystać kreatywność w podejmowaniu decyzji, zyskasz inne spojrzenie na podbramkowe sytuacje, poznasz sposoby na wzmacnianie swoich mocnych stron, otrzymasz dawkę motywacji do działania oraz dowiesz się ile masz wspólnego z superbohaterem.

 

Ośrodek Edukacji Kulturowej to miejsce kształtujące w sposób holistyczny. Jego program obejmuje pogranicza kultury, psychologii, sztuki i nauki. Inspiruje on do samorozwoju w wymiarze psychologicznym i ekologicznym.

 

Informacje, zapisy: jozef.blacha@ck.art.pl, 608-021-631, 32-609-03-02.

 

Zajęcia potrwają do godz. 15.00.Facebook

miejsca kultury