Seminarium EPALE: Jak uczymy o kulturze? O projektowaniu działań edukacyjnych dla dorosłych

Pracujesz w muzeum, bibliotece lub domu kultury? Poszukujesz inspiracji? Chcesz sprawdzić jak inni projektują działania edukacyjne? A może chcesz się podzielić swoim doświadczeniem i pokazać jak Ty to robisz w swojej instytucji?
image

Weź udział w bezpłatnym seminarium EPALE i poznaj dobre praktyki w obszarze edukacji kulturowej, aplikacje, narzędzia i najciekawsze pomysły na prowadzenie działań edukacyjnych i animacyjnych w instytucjach kultury, które nie boją się nowych technologii, metody angażowania dorosłych w działania edukacyjne.

 

Seminarium EPALE to cykl spotkań, których celem jest promowanie wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. Spotkania, kierowane do kadry edukacji dorosłych, są okazją do wymiany doświadczeń, a przez to do doskonalenia kompetencji zawodowych.

 

Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest posiadanie aktywnego konta lub rejestracja
na platformie EPALE.Rejestracja na seminarium odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną. Aby zgłosić chęć uczestnictwa i zarejestrować się na seminarium konieczne jest wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego. Termin zgłoszeń upływa 5 marca 2018 r. Liczba miejsc ograniczona.


Udział w seminarium jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów noclegu. Istnieje możliwość zwrotu kosztu dojazdu.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz