Zostań maszynistą!

image
Festiwal Teatralna Maszyna Pszczyna wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Katowicach proponują uczestnictwo w projekcie Maszynownia Wszechstronne Ćwiczenia 2014.

Uczestnicząc w projekcie Maszynownia Wszechstronne Ćwiczenia 2014, masz szansę nabyć zupełnie nowe umiejętności i doświadczenia. W jego trakcie, przez cztery dni będziesz pracował przy organizacji dużej imprezy i przekonasz się, jak wyglądają kulisy jej powstawania.

Dla Maszynistów zostały przygotowane poranne szkolenia i warsztaty. Wzbogacisz się na nich o wiedzę z zakresu pracy metodą projektu, źródeł finansowania przedsięwzięć kulturalnych oraz organizacji imprez. Po części teoretycznej czeka wszystkich ciężka praca przy organizacji i obsłudze technicznej festiwalu. Wszystko w rzeczywistości tak odmiennej od innych, znanych wydarzeń kulturalnych realizowanych na Śląsku.

Nie musisz się o nic martwić. Podczas czterech dni trwania festiwalu organizator zapewnia umowę wolontariacką wraz z ubezpieczeniem. Gwarantuje też noclegi oraz jeden ciepły posiłek dziennie.

Powitajmy lato, zanim zagości w naszych kalendarzach. Ruszamy pełną parą 18 czerwca 2014. Festiwal skończy się 22 czerwca.

Jeśli więc masz ukończone 16 lat i właśnie w taki sposób chciałbyś spędzić ostatnie dni wiosny, zgłoś się. Na twoje zgłoszenie czekamy do 18 maja – wypełnij formularz dostępny tutaj.

Wyniki rekrutacji do 23 maja. Z wybranymi Maszynistami organizatorzy skontaktują się indywidualnie.

Nie spóźnij się, nakręć Maszynę póki czas!

 Facebook

miejsca kultury