Polski Teatr Historii

image

„Myśląc o stworzeniu Polskiego Teatru Historii, postanowiliśmy zrobić coś, co koneserom teatru tradycyjnego może wydawać się artystycznie karkołomne. Postanowiliśmy powrócić do tradycji teatru nomadycznego, wędrownego – takiego, który przychodzi do widza. W zamyśle naszych poczynań tkwi docieranie tam, gdzie teatr dociera rzadko lub wcale. W czasach wszechobecnych multimediów i rzeczywistości cyfrowej zachęcamy do refleksji, próbujemy powstrzymać pęd życia codziennego i poprzez nasze spektakle przybliżyć świat wartości uniwersalnych.

Polski Teatr Historii niesie misję katolicko-patriotyczną, kierując się dewizą „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Pragniemy zmienić obecne patrzenie na Patriotyzm oraz Wiarę. Jako teatr nomadyczny docieramy tam, gdzie kultura nie jest częstym gościem, a występy odgrywamy zaczynając od kościołów, przez sale domów kultury, kończąc na deskach teatrów w całej Polsce.

Polski Teatr Historii tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem, a przede wszystkim profesjonalni i dyplomowani aktorzy, którzy zdobyli uznanie na wielu scenach i estradach scen Polski. W związku z naszą działalnością edukacyjną posiadamy liczne rekomendacje”.


komentarze

dodaj komentarz
repertuar i bilety 06.12.2015, godz. 06.37

Witam, ale na stronie nie ma repertuaru ani cen biletow - prosze o informacje 600 209 893 Tadeusz Jurkiewicz tadejurkiewicz@hotmail.com

dodaj komentarz

Facebook